Kongre Organizasyon Hizmetleri
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Sanal Etkinlik
İletişim
NELER YAPIYORUZ?
Zamanını verimli kullanan, değer yaratan ve farkındalıkta çığır açarak geleceğe emin adımlarla ilerleyerek yaratıcı etkinlikler ile sürdürülebilirliği etkin kılıyoruz. Daima kendini güncelleyerek, zamanın getirdiği teknoloji paydaşlarına uyarlayan naçizane bir etkinlik ve kongre organizasyon firması olmanın gururunu heyecanla ve azimle taşıyoruz.
Profesyonel Kongre Yönetimi
Uluslararası kongre teklif ve tanıtım kitleri, bütçe ve raporlama, kongre ve toplantı yeri seçimi...
Devamını Oku
Kurumsal Etkinlik Yönetimi
Lojistik planlama ve dekorasyon, otel rezervasyonları, transfer hizmetleri, konuşmacı ve davetli programı yönetimi...
Devamını Oku
Dernek Yönetim Danışmanlığı
Stratejik planlama, üye kazanımı, takibi ve üyelerle iletişim hizmetleri, süreli yayın hizmetleri koordinasyonu...
Devamını Oku
Tüm Hizmetleri Gör
ETKİNLİKLERİMİZ
2006 yılında başladığımız turizm sektöründe, gece gündüz demeden, yorulmadan birbirinden değerli sayısız işe imza attık. Bu yola başlarken önceliğimiz hep değer katarak, geleceği planlamak oldu. Bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz işlerde çok kıymetli birikimler ve dostluklar elde ettik.
DEĞERLERİMİZ
Saygı ve şeffaflık ilkelerini ön planda tutarak, takım çalışmasının, eşit davranmanın ve sürdürülebilirliğin önemini anlayarak işimizi yapmanın gururunu taşıyoruz.
Saygı
Şeffaflık
İnsana Saygı
Takım Çalışması
Duyarlılık
Verimlilik
Sürdürülebilirlik
Etik ve Eşit Davranma
Fikirlerden Hayata
Neler Sunuyoruz?
Zamanını verimli kullanan, değer yaratan ve farkındalıkta çığır açarak geleceğe emin adımlarla ilerleyerek yaratıcı etkinlikler ile sürdürülebilirliği etkin kılıyoruz.
Referanslar
Thank you for all your hard work and coordination in developing and delivering such a major event for the CTO Essentials in Istanbul last week. It was an absolute pleasure working with your professional, dedicated and client-focused team. When our booth materials were held up at customs what you were able to achieve in a couple of hours was nothing short of amazing. The Z Event team always went above and beyond to ensure things got done on time – even the little things that make the difference between a good event and a great one. And the outcome speaks for itself – we had nothing but positive comments from attendees. For that, I sincerely thank you and wish you all the very best in the future.

Best wishes,

Mike Wroblewski

IMDS.nl